mainPage

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA WESELA

Jesteśmy młodym, wykształconym zespołem, nastawionym na jakość i kompleksowość oferowanych usług. Współpracujemy z wieloma profesjonalistami z branży, tak aby każdy klient mógł znaleźć u nas wszystko to czego szuka. Oferujemy kompleksową obsługę twojego przyjęcia / eventu oraz działalność reklamową i promocyjną!

DJ / WODZIREJ NA IMPREZĘ

Łukasz Michalski jest w naszej firmie właścicielem i DJ-em / wodzirejem. Posiada wieloletnie doświadczeniem w obsłudze imprez oraz wykształcenie dziennikarskie. Podczas imprezy miesza gatunki muzyczne, tak by każdy z gości znalazł coś dla Siebie. Cały czas obserwuje parkiet, widząc jaki klimat najbardziej trafia do gości. Cała impreza jest profesjonalnie prowadzona, od powitania, przez toasty, zabawy, konkursy aż do zakończenia. Do nagłośnienia i oświetlenia wykorzystujemy tylko profesjonalny sprzęt, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i mocne, gustowne światło dekoracyjne.

FOTOGRAF + KAMERA

Dodatkowo nasz zespół tworzy wykwalifikowana i doświadczona ekipa, która uchwyci twoją imprezę na fotografii jak i na filmie. Korzystamy z najnowszych technologii wideo w trym drona. Oferujemy filowanie w jakości 4k, oraz full hd. Nasze filmy poddajemy profesjonalnej postprodukcji i korekcji kolorów, dzięki czemu zyskują filmowy wygląd. Do nagrywania dźwięku wykorzystujemy wysokiej jakości rejestratory i mikrofony zewnętrzne, tak by dźwięk na filmie był czysty i wyraźny.

Prócz tego zajmujemy się również szeroko pojętą reklamą i promocją. Nagramy dla Ciebie film promocyjny, stworzymy projekt loga, wizytówki, plakatu czy stronę internetową. Zajmujemy się też prowadzeniem social mediów dla firm.

 

Zajrzyj do zakładki „Oferta” i dowiedz się więcej!